Primera: Atletico slavio na Mestalli i stigao na korak do naslova prvaka

Utakmice 35. kola: Villarreal - Barcelona 2:3 (Cani 45, Trigueros 55/Paulista 65-ag, Musacchio 78-ag, Messi 83), Valencia - Atletico Madrid 0:1 (Garcia 43)

Diego Simeone/Getty Images

Nogometaši madridskog Atletica napravili su veliki korak prema španjolskom naslovu nakon što su u okviru 35. kola na Mestalli pobijedili Valenciju. Strijelac za tri važna boda bio je Garcia dvije minute prije kraja prvoga dijela.

Pobjedu je upisala i Barcelona koja je golom Messija sedam minuta prije kraja odnijela 3:2 pobjedu u gostima kod Villarreala i tako ostala u utrci za naslov.

Utakmice 35. kola: Villarreal – Barcelona 2:3 (Cani 45, Trigueros 55/Paulista 65-ag, Musacchio 78-ag, Messi 83), Athletic Bilbao – Sevilla 3:1 (Susaeta 4, Muniain 53, Herrera 73/Gameiro 79), Valencia – Atletico Madrid 0:1 (Garcia 43), Espanyol – Almeria 1:2 (Stuani 42/Fran Velez 69, Suso 72)