Primera: Atleticu madridski derbi, Barca slavila na krilima Neymara

Rezultati 3. kola: Real (M) - Atletico (M) 1:2 (Ronaldo 26'-11m/ Tiago 10', Turan 76'), Malaga - Levante 0:0, Barcelona - Athletic Bilbao 2:0 (Neymar 79', 84'), Almeria - Cordoba 1:1 (Edgar 12'/Cartabia 19')

Nogometašima Atletica pripao je madridski derbi u okviru 3. kola španjolskog prvenstva. Atletico je na Santiago Bernabeu slavio rezultatom 2:1. Za razliku od Superkupa Mario Mandžukić se nije upisao među strijelce, no golove za Atletico zabili su Tiago (10′) i Arda Turan (76′).

Gol za Kraljeve postigao je Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca u 26. minuti. Mandžukić je za Atletico igrao do 78. minute, dok je Luka Modrić odradio cijeli dvoboj za domaći sastav.

Rezultati 3. kola: Real Madrid – Atletico Madrid 1:2 (Ronaldo 26′-11m/ Tiago 10′, Turan 76′), Malaga – Levante 0:0, Barcelona – Athletic Bilbao 2:0 (Neymar 79′, 84′), Almeria – Cordoba 1:1 (Edgar 12’/Cartabia 19′)