Primera: Betis nakon drame srušio Leganes

Domaćini su došli do vrlo bitne pobjede.

Posljednju utakmicu 19. kola španjolske Primere u Sevilli su odigrali Betis i Leganes. Domaćini su upisali pobjedu od 3:2, kojom su skočili na sedmo mjesto.

Nordin Amrabat imao je prvu polupriliku, no u 15. minuti je pucao visoko preko gola. Samo pet minuta kasnije na drugoj strani Cuellar brani udarac Sergija Leona, no na loptu natrčava Cristian Tello i dovodi Betis u vodstvo. Mogao je Raul Garcia izjednačiti, no u 37. minuti nije bio precizan. Međutim, svega tri minute kasnije Joaquin je povisio na 2:0, da bi ipak u 44. minuti bivši igrač Barcelone B Gerard Gumbau s preko 20 metara smanjio na 2:1.

U nastavku do izjednačenja gosti dolaze u 71. minuti. Nakon jedne odbijene lopte Javier Eraso zabija za 2:2, ali Ruben Castro iz kaznenog udarca šest minuta prije kraja donosi pobjedu Betisu.