Primera: Deportivo i Espanyol kolo otvorili remijem

Nije bilo pogodaka u večerašnjem susretu.

Alex Fernandez/Foto: Gettyimages

Utakmicom između Deportiva i Espanyola započelo je 25. kolo španjolske Primere. Utakmica je završila 0:0, iako su domaćini bili puno bolji.

Zapravo, gosti su imali tek jedan udarac u okvir gola, a za domaću momčad najveću priliku u prvom dijelu imao je Federico Cartabia, koji je s 20 metara pogodio stativu. U nastavku, Fernandez Borlaban je pokazao na bijelu točku, no Perezov udarac obranio je Lopez i sačuvao momčad iz Barcelone. Njihovu najbolju priliku imao je Jose Manuel Jurado, koji je 13 minuta prije kraja glavom pogodio gredu.