Primera: Ivan Rakitić u remiju s Valencijom promašio treći jedanaesterac sezone

Utakmica 24. kola: Sevilla - Valencia 0:0. Kapetan Andalužana u 63. je minuti promašio jedanaesterac što mu je već treća promašena najstroža kazna ove sezone

Ivan Rakitić/Getty Images

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić prometnuo se u tragičara remija bez pogodaka između Seville i Valencije u posljednjem nedjeljnom dvoboju 24. kola Primere.  Kapetan Andalužana u 63. je minuti promašio jedanaesterac što mu je već treća promašena najstroža kazna ove sezone.

Rakitić je prethodna dva promašio u dvoboju protiv Reala, dok je drugi puta neprecizan s “kreča” bio i krajem siječnja u domaćem porazu od Levantea 2:3.  Rakitićeva momčad u dvoboju s Valencijom nije iskoristila igrača više od 49. minute nakon što je isključen Costa.