Primera: Levante i Leganes otvorili kolo remijem bez pogodaka

Posljednje kolo prije zimske stanke je započelo.

U prvoj utakmici posljednjeg, 17. kola španjolske Primere, prije odlaska na zimsku stanku, Levante i Leganes remizirali su bez pogodaka, 0:0.

Najbolju priliku za domaćine propustio je Campana, koji je u osmoj minuti s desetak metara pucao pored gola. Tada su gosti stvorili dvije opasne prilike, no u 28. minuti Cuellarov udarac krajnjim naporom golman je izbio u korner, a samo šest minuta kasnije gosti su i postigli pogodak, koji je opravdano zbog zaleđa poništen. U 68. minuti Amrabat je zaradio drugi žuti karton, no to domaćin nije iskoristio i susret je završio bez pogodaka.