Primera: Levante uzeo bod na gostovanju protiv Seville

Veliki kiks momčadi s Ramon Sanchez Pizjuana.

U prvoj utakmici 16. kola španjolske Primere Sevilla na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan nije uspjela pobijediti šesnaestoplasiranu momčad prvenstva, Levante, završilo je 0:0.

U 17. minuti gosti su prvi zaprijetili, Unal je pucao s desetak metara, no udarac koji je išao ispod same grede u korner je izbio Sergio Rico. U 30. minuti prvu veću priliku imali su i domaćini, no Gansov udarac obranio je Oier. Samo tri minute kasnije Oier brani i Sarabijin pokušaj, a u 36. minuti slobodni udarac Jasona završava na stativi te se na odmor odlazi bez pogodaka.

I u nastavku je Jason prvi zapucao, daleko pored gola, baš kao i Correa na drugoj strani. Ben Yedderov udarac iz 58. minute refleksno je obranio Oier, a kada je Banega minutu prije kraja pucao pored gola, znalo se da će susret završiti bez pobjednika.