Primera: Real zabio pet komada Athleticu Bilbao, Luka Modrić asistent za drugi gol Kraljeva

Utakmica 7. kola: Real Madrid - Athletic Bilbao 5:0 (Ronaldo 3', 55',88' Benzema 41', 69'). Hrvatski veznjak u 41. je minuti iz kornera pronašao Benzemu

Gareth Bale i Luka Modrić/Getty Images

Luka Modrić bio je među zapaženijim akterima uvjerljive Realove pobjede nad Athleticom Bilbao (5:0). Kraljevi su u sedmome kolu Primere na Bernabeu upisali nova tri boda i na četvrtom mjestu ljestvice preskočili gradskog suparnika Atletico.

Modrić je asistirao za jedan od pet pogodaka Madrižana. Hrvatski veznjak u 41. je minuti iz kornera pronašao Benzemu, koji je u nedjeljnom dvoboju dvaput bio strijelac.

Tri se puta među strijelce upisao Cristiano Ronaldo. Modrić je odigrao svih 90 minuta za Real.

Rezultati 7. kola: Real Madrid – Athletic Bilbao 5:0 (Ronaldo 3′, 55′,88′ Benzema 41′, 69′), Espanyol – Real Sociedad 2:0 (Lucas 7′, Christian Stuani 90′), Celta Vigo – Villarreal 1:3 (Larrivey 44’/Moises 32′,34′, Mario 90′), Sevilla – Deportivo Coruna 4:1 , (M’Bia 24′,57′, Bacca 39′, Vitolo 63’/Medunjanin 31′)

real madrid vs Athletic Bilbao 4-0 All goals… by xilobolo