Primera: Luka Modrić odigrao 90 minuta u remiju Atletica i Reala

Utakmica 26. kola: Atletico - Real 2:2. Modrić je u 87. minuti Realu mogao donijeti pobjedu, ali je njegov pokušaj s desetak metara prošao preko vratiju

Luka Modrić i Koke/Getty Images

PRIMERA – 26. kolo

ATLETICO – REAL 2:2

Stadion Vicente Calderon. Gledatelja: 54.600

Strijelci: 0:1 Benzema (2), 1:1 Koke (28), 2:1 Gabi (45), 2:2 Ronaldo (83)

ATLETICO: Courtois; Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis; Mario Suárez, Gabi; Arda Turan, Koke, Raúl García; y Diego Costa

REAL: Diego López; Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao; Xabi Alonso, Modric, Di María; Bale, Ronaldo, Benzema.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u neodlučenom ishodu u gradskom derbiju Atletica i Reala (2:2).

Atletico gradskog rivala na Vicente Calderonu nije pobjedio 15 godina. U nedjelju je bio jako blizu, ali su na kraju Kraljevi golom Ronalda sedam minuta prije kraja izvukli veliki bod.

Modrić je u 87. minuti imao lijepu priliku da Realu donese pobjedu, ali je njegov pokušaj s desetak metara prošao preko vratiju.