Primera: Luka Modrić strijelac u pobjedi Reala kod Getafea

Utakmica 24. kola: Getafe - Real 0:3. Modrić je u 66. minuti preciznim udarcem s dvadesetak metara postavio konačan rezultat. Sammir nije ulazio u igru za Getafe

Luka Modrić/Getty Images

PRIMERA –  24. kolo

GETAFE – REAL 0:3

Stadion Alfonso Perez. Gledatelja: 17.000

Strijelci: 0:1 Jesé (5′), 0:2 Benzema (27′), 0:3 Modrić (66′)

GETAFE: Moyá, Valera, Alexis, López, Carlos, Borja (74 Lacen), Gavilán, Rodríguez, León (72 Sarabia), Castro, Colunga (52 Lafta)

REAL: Diego López, Ramos, Pepe, Arbeloa, Marcelo, Xabi Alonso, Modrić (80 Illarramendi), Bale, Di María (83 Casemiro), Benzema (74 Isco), Jesé

Luka Modrić nastavlja sa odličnim predstavama u redovima madridskog Reala.  Hrvatski reprezentativni veznjak ovoga se puta upisao među strijelce u uvjerljivoj pobjedi Kraljeva u gostima kod Getafea. To mu je prvi gol u Primeri ove sezone.

Modrić je u 66. minuti preciznim udarcem s dvadesetak metara postavio konačan rezultat. Hrvatski veznjak odigrao je 80 minuta u redovima Reala, zaradivši u 75. minuti žuti karton. Sammir nije ulazio u igru za Getafe.