Primera: Mario Mandžukić s dva pogotka predvodio Atletico u slavlju protiv Eibara

Utakmica 20. kola: Elche - Atletico Madrid 1:3 (Piovaccari 89'/ Griezmann 7', Mandžukić 23', 25')

Mario Mandžukić/Getty Images

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su na gostovanju Eibar 3:1, a dvostruki strijelac bio je Mario Mandžukić. Atletico je pobjedu osigurao nakon 25 minuta, a hrvatski reprezentativac u listu strijelaca upisao se u razmaku od tri minute. Mandžukić je u 23. minuti dočekao ubačaj s lijevog boka i pospremio je u mrežu.

Dvije minute kasnije katastrofalno je reagirala obrana Eibar, Mandžukić je pokupio dar i zakucao loptu u mrežu.

EIBAR: Irureta, Castellano, Abraham, Navas, Fernández, Berjón, Añibarro, Errasti (od 46′ Lara), Del Moral (od 46′ Capa), Piovaccari, Arruabarrena (od 46′ Lekić).

ATLETICO: Moya, Siqueira, Godin, Gámez, Giménez, Tiago, Garcia (od 55′ Suarez), Saul, Koke (od 79′ Cani), Mandžukić, Griezmann (od 70′ Jimenez).

Utakmica 20. kola: Eibar – Atletico Madrid 1:3 (Piovaccari 89’/ Griezmann 7′, Mandžukić 23′, 25′).