Primera: Mario Mandžukić strijelac, Atletico poražen kod Real Sociedada

Utakmica 11. kola: Real Sociedad - Atletico Madrid 2:1 (Vela 15', Agirretxe 82'/Mandžukić 10')

Mario Mandžukić/Getty Images

Mario Mandžukić zabio je za Atletico, ali Madrižani su na kraju poraženi na gostovanju protiv Real Sociedada. Atletico je poveo već u desetoj minuti. Raúl García odlično je ubacio prizmenu loptu u kazneni prostor, domaći braniči nisu najbolje reagirali i hrvatski reprezentativac pospremio je loptu u mrežu.

Ipak, Real Sociedad izjednačio je pet minuta kasnije. Vela je odlično potegnuo s dvadesetak metara – 1:1. Atletico je u 50. minuti ostao s deset igrača nakon što je Guilherme Siqueira zaradio dva žuta kartona u tri minute.

Tri boda domaćinu je u 82. minuti donio Agirretxe koji je odličnom udarcem glavom postavio konačnih 2:1.