Primera: Modriću posljednjih pola sata u pobjedi Reala nad Espanyolom

Utakmica 38. kola: Real - Espanyol 3:1. Modrić je u 90. minuti kod rezultata 2:1 odličnom reakcijom spriječio izjednačenje

Luka Modrić/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić dobio je posljednjih pola sata igre u 3:1 pobjedi Reala protiv Espanyola u posljednjem kolu Primere. Kraljevi su lako slavili i bez najboljega igrača Cristiana Ronalda, okrenuvši se nastupu u finalu Lige prvaka u subotu protiv Atletica.

U revijalnoj utakmici domaćin je slavio golovima Balea (64) i Morate (86, 90), dok je počasni gol za goste dao Pizzi (90). Modrić je u igru ušao u 64. minuti i u 90. kod rezultata 2:1 odličnom reakcijom spriječio izjednačenje.

Real Madrid vs Espanyol 3 -1 All Goals La Liga… by elencrist007