Primera: Novi kiks Atletica, Barcelona na bod do osvajanja naslova!

Rojiblancosi sasvim sigurno neće osvojiti naslov.

Atletico Madrid ponovno nije pobijedio! U utakmici 34. kola španjolske Primere pred 54 594 gledatelja na Wanda Metropolitano remizirao je protiv petoplasirane momčadi lige Betisa 0:0 i na taj način ostao na 11 bodova zaostatka iza Blaugrane, a do kraja Simeoneova momčad mora odigrati još četiri utakmice.

Prvu priliku na utakmici imao je Torres, no pucao je pored gola. U 13. minuti Thomas je glavom pogodio vanjski dio mreže, a na drugoj strani Ruiz nije pogodio okvir gola u 29. minuti. Do kraja prvog dijela Gimenez je morao izaći iz igre zbog ozljede pa ga je zamijenio rezervni vratar Lopez.

U nastavku veliku priliku nakon centaršuta imao je Vitolo, no pucao je preko gola, a Koke je u 74. minuti pogodio gredu. Saul je glavom tri minute prije kraja pucao pored gola i do kraja utakmice prilika nije bilo pa Barcelona u idućih pet kola mora osvojiti bod da osvoji naslov. Šime Vrsaljko u igru je ušao u 65. minuti.