Primera: Real zaustavljen u Sociedadu, Luka Modrić asistent

Utakmica 2. kola: Real Sociedad - Real Madrid 2:4 (Martinez 35', Zurutuza 41', 65', Vela 76'/Ramos 6', Bale 11')

Luka Modrić/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić bio je jedan od raspoloženijih igrača u neugodnom porazu Reala na gostovanju kod Real Sociedada 2:4. Kraljevi su izgubili iako su 11 minuta vodili 2:0.

Real je poveo golovima Ramosa (5′) i Balea (11′), a velškom reprezentativcu sjajno je asistirao Luka Modrić. Međutim, domaćin je u posljednjih deset minuta prvog dijela uspio izjednačiti, da bi u nastavku Zurutuza (65′) i Vela (76′) su s još dva gola donijeli Sociedadu veliku pobjedu.

Rezultati: Deportivo – Rayo Vallecano 2:2 (Rodriguez 7′, Cuenca 90′-11m/Bueno 41′, 73′), Real Sociedad – Real Madrid 2:4 (Martinez 35′, Zurutuza 41′, 65′, Vela 76’/Ramos 6′, Bale 11′), Villarreal – Barcelona 0:1 (Ramirez 82′)