[VIDEO] Primera: Espanyol srušio madridski Real u sudačkoj nadoknadi!

Kraljevi su poraženi od 15. momčadi španjolske lige.

U prvoj utakmici 26. kola španjolske Primere madridski Real gostovao je na RCDE Stadium kod Espanyola i pred 19 805 gledatelja izgubio s minimalnih 1:0. Zinedine Zidane u Barcelonu je doputovao bez Kroosa, Marcela, Modrića, Ronalda i Valleja, što se ispostavilo kobnim.

Već u sedmoj minuti Gareth Bale je pucao glavom, no Lopez je obranio njegov pokušaj. Varane je u 15. minuti nakon kornera glavom pucao pored gola, a kod domaćina tri minute kasnije Pablo Piatti pucao je daleko pored gola. I Moreno je u 27. minuti pucao pored gola, a četiri minute kasnije zabio je gol, koji je opravdano zbog zaleđa poništen.

Deset minuta prije kraja prvog dijela Llorente je pucao pored gola, baš kao i Isco u 42. minuti, a Lopez je obranio Iscov pokušaj u posljednjim trenutcima prvog dijela pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

Nastavak je otvorio Oscar Duarte, koji je pogodio gredu u 50. minuti, a Morenov udarac šest minuta kasnije Navas je skrenuo u korner. Mateo Kovačić u 60. minuti pucao je ravno u Lopeza, Bale je tri minute kasnije pucao preko gola, a Morenov udarac iz 77. minute Navas je izbio u korner.

Konačno, u trećoj minuti sudačke nadoknade, Lopez je ispucao loptu, a Moreno napravio dvostruko proigravanje sa Garciom i poentirao za pobjedu. Kovačić je igrao do 90. minute kad je u igru ušao Borja Mayoral.