Primera: Remiji Girone i Levantea te Athletica i Celte Vigo

Dan u Primeri otvoren je remijima.

Nakon reprezentativne stanke na nogometne travnjake vratili su se igrači španjolske Primere, koja je nastavljena utakmicama 30. kola.

Girona i Levante su na Estadio Municipal de Montilivi remizirali 1:1. Poveli su domaći pogotkom Noguea, koji je u 54. minuti s preko 20 metara zabio za 1:0. Ipak, Jose Morales je nakon centaršuta Lerme 14 minuta kasnije donio bod gostima, koji su i dalje na 17. mjestu.

Athletic Bilbao upisao je i 12 remi ove sezone, na San Mamesu je remizirao sa Celta Vigom 1:1. Poveli su Baski preko Nuneza, koji je odbijenu loptu poslao u mrežu. Međutim, u drugoj minuti sudačke nadoknade Brais Mendez je nakon centaršuta donio bod Andalužanima.