Primorje EB 7- Partizan RFB  7 (1-3) (3-1) (1-0) (2-3)

Primorje ERSTE BANK : Jelovina (12 ob.), Radu 2, Blažić, Power, Peroš 1, Čunko 1, Tkač, Rakovac, Mudražija 1 , Vrlić, Vukičević 2, Petrić, Čubranić, Buljubašić ; trener : Pezelj

Partizan RFB: Dobožanov (12 ob.), Toholj, F.Janković, Repanović 1, Lazić, Manojlović, Drašović 1, Andrejević, Jakšić 1, Radojević 2, Stojanović, M.Janković 1, Belopavlović, Radanović 1; trener: Milinković

Suci: Ivanovski (Crna Gora) i Tomić (Hrvatska)
Delegat: Jambrošić (Hrvatska)

Primorje EB jučer navečer na Kantridi dočekalo beogradski Partizan RFB. U 6.kolu Triglav regionalne vaterpolo lige, pred gotovo punim bazenom, utakmica bez pobjednika.

Gosti su poveli golom Filipa Radojevića, a prva četvrtina završila je 3:1 za goste. U drugoj četvrtini golovima Peroša i Radua domaćini su došli do izjednačenja 3:3, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 4-4.

U drugom dijelu Primorje je povelo golom Mudražije, a to je bio i jedini gol u trećoj četvrtini. U posljednjoj četvrtini rezultat je bio  2-3,  a izjednačenjem na 7-7, Primorjaš Vukičević postavio je konačan rezultat utakmice.

5 isključenja Primorja, a 10 Partizana, te po 12 obrana golmana na obje strane, pokazatelj su jedne oštre utakmice koja je završila bez pobjednika.