Primorje zaustavljeno u četvrtfinalu Euro Kupa

Primorje je u Rijeci ugostilo Ferencvaroš, igrajući tako prvi susret četvrtfinala Euro Kupa. Domaći gube utakmicu rezultatom 9:13 (3:3, 2:4, 2:3, 2:3).

Trener Primorja Igor Pezelj prije susreta izjavio je da je Ferencvaroš favorizirana momčad ulazeći u susret, da su kao momčad prepuni raznih mađarskih i internacionalnih zvijezda, dok je Primorje mlada momčad tek u razvoju. Riječi Igora Pezelja su se pokazale istinitima, iako su domaći dobro ušli u susret. Primorje je odigralo izjednačenu prvu četvrtinu, ali tada iskustvo gostiju dolazi do izražaja. Ferencvaroš pobjeđuje zadnje tri četvrtine i osigurava si prolazak u polufinale Euro Kupa.