Pripremna utakmica: Inter bolji od Reala nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca

Poveli su Madriđani preko Garetha Balea u 10. minuti, da bi Inter poravnao u šezdeset i osmoj minuti kada je iskoristio najstrožu kaznu dosuđenu zbog prekršaja na Vidiću

Gareth Bale/Getty Images

Nakon brojnih pojačanja dovedenih tijekom ljetnog prijelaznog roka Real Madrid poražen je u prvoj prijateljskoj utakmici sezone. „Kraljevski klub“ poražen je od Inter iz Milana nakon kaznenih udaraca.

No početak je dao naslutiti nešto sasvim drugo. Poveli su Madriđani u ranoj fazi utakmice, nakon deset minuta na semaforu je stajalo 1:0. Sjajan pogodak djelo je Garetha Balea, udarac ljevicom bio je neobranjiv za Handanovića na vratima Intera. Inter je poravnao u šezdeset i osmoj minuti kada je iskoristio najstrožu kaznu dosuđenu zbog prekršaja na Nemanji Vidiću.

Do kraja susreta rezultat se nije mjenjao te se pristupilo lutriji jedanaesteraca. Milanska momčad slavila je s 3:2 te upisala prvu pobjedu ovoljetnog pripremnog ciklusa.