Pripremne utakmice: Hajduk ponovo izgubio, Kuban nadigrao Splićane

Od Splićana je bolji bio ruski Kuban rezultatom 3:0

Getty Images

Nogometaši Hjaduka upisali su još jedan poraz na pripremama u Slovenij. Ovoga puta bolji je bio ruski Kuban rezultatom 3:0.

Iako je rezultat negativan Hajduk je igrao dobro te većinom prvog djela bili bolja momčad na terenu. Ipak, poveo je Kuban u desetoj minuti zgoditkom Paragvajaca Melgareja. No od tog trenutka Hajduk preuzima potpunu inicijativu te se nameće kao vidljivo bolja momčad na terenu. Stvarale su se šanse, no npogodak nikako da dođe. Pred kraj prvog dijela Bradarić je čak propustio iskoristiti najstrožu kaznu zbog prekršaja nad Kouassijem.

Međutim drugi dio donosi sasvim drugačiju priču. Hajduk je puno mjenjao i druga momčad se nje mogla nositi s Kubanom. Unatoč tome još jednu priliku u 53. minuti propustili su “bili“”no tada slijedi kazna. Dva puta je do kraja susreta Danilo pogodio te je susret i završen rezultatom 3:0.

Splićani igraju još jednu prijateljsku utakmicu, protiv Rubina iz Kazana, prije povratka u grad pod marijanom.