Prva HMNL: Futsal Dinamo i Novo Vrijeme u 1/2 finalu

Futsal Dinamo i Novo Vrijeme slavili su u Dubrovniku i Osijeku te izborili plasman u 1/2 finale

{$alt}

Odigrane su druge utakmice play – offa Prve HMNL. Zadovoljni mogu biti Futsal Dinamo i Novo Vrijeme koji su se sa 2:0 u seriji na dvije pobjede plasirali u 1/2 finale.

Futsal Dinamo je u Sportskoj dvorani Gospino polje s igračem manje pobijedio Square 3:1. U 15. minuti Davor Kanjuh doveo je goste u vodstvo od 0:1. Minutu kasnije Marko Kuraja izjednačio je rezultat na 1:1. Novu prednost Futsal Dinamu donio je Matej Horvat u 20. minuti pogotkom za 1:2. Konačnih 1:3 postavio je svojim drugim pogotkom na utakmici Horvat u 29. minuti. U 33. minuti Kristian Čekol dobio je izravni crveni karton. U 1/2 finalu Futsal Dinamo igrat će protiv Split Tommyja.

Novo Vrijeme je u Sportskoj dvorani Zrinjevac pobijedilo Osijek Kelme 5:2. Kod Makarana dva pogotka postigli su Farias de Souza Eduardo i Vedran Kazazić, a jedan pogodak postigao je Marin Musinov. Kod Osječana jedan pogodak postigli su Robert Nospak i Gordan Duvančić. U 1/2 finalu Novo Vrijeme igrat će protiv Nacionala.

Prve utakmice 1/2 finala na rasporedu su 20. i 21. svibnja u Zagrebu i Splitu.

Rezultati drugih utakmica play – off runde:

Square – Futsal Dinamo 1:3

Strijelci: 0:1 – Kanjuh (15), 1:1 – Kuraja (16), 1:2 – Horvat (20), 1:3 – Horvat (29).

Crveni karton: Čekol (Futsal Dinamo, 33).

Osijek Kelme – Novo Vrijeme 2:5

Strijelci: 0:1 – Musinov (2), 0:2 – Eduardo (10), 0:3 – Kazazić (11), 1:3 – Nospak (27), 2:3 – Duvančić (27), 2:4 – Kazazić (31), 2:5 – Eduardo (36).

Parovi 1/2 finala: Nacional – Novo Vrijeme, Split Tommy – Futsal Dinamo