Prva HNL: Deveta pobjeda Dinama, Cibalia poražena u Vinkovcima

Dinamo je u 11. kolu Prve hrvatske nogometne lige kod Cibalije u Vinkovcima stigao do devete pobjede u prvenstvu, a domaćini do osmog poraza. U utakmici u kojoj je Dinamo dominirao vidjeli smo sedam pogodaka, dva u mreži gostiju te pet u mreži domaćina.

U 18. minuti Dinamo dolazi u vodstvo preko Danija Olma. Na 2:0 samo pet minuta poslije povećava Alžirac Soudani. Domaćini se ne predaju te u 47. minuti dolaze do gola zaostataka preko Marka Karamarka. Samo četiri minute kasnije kazneni udarac za Dinamo u gol pretvara, svojim drugim pogotkom na utakmici, El Arabi Hilal Soudani. Ni tu se Vinkovčani ne predaju te u 63. minuti opet pogodak postiže Marko Karamarko. Nakon toga se bude gosti iz Zagreba te preko Hodžića i Olma postavljaju konačnih 2:5. Ovo je bila deveta pobjeda zaredom Dinama protiv Cibalije, a na utakmici su čak tri igrača postigla po dva pogotka.

Slijedi dvotjedna reprezentativna stanka, a nakon nje Vinkovčani gostuju na Poljudu, dok je Dinamo domaćin Osijeku.