PRVA HNL: DINAMO UPISAO BODOVE PROTIV LOKOMOTIVE

Soudani prekrasnim pogotkom za 3:1 donio nova tri boda na Maksimiru...

Photo GNK Dinamo

Nogometaši Dinama u posljednjoj ovogodišnjoj utakmici na Maksimiru pobijedili su Lokomotivu s rezultatom 3:1 (0:0).

Modri su nakon brze i efektne akcije u 63.minuti postigli prvi pogodak na utakmici. Akcija Fiolića koji savršeno na drugoj vratnici pronalazi Soudanija završila je golom u mreži, nakon što je Soudani zapucao glavom i svladao Daniela Zagorca i donio vodstvo Dinamu. Nedugo nakon toga u 75. minuti Lokomotiva preko Antunovića dolazi do izjednačenja. Sudac Fran Jović vidio je igranje rukom u kaznenom prostoru Lokomotivinog braniča Marka Stolnika te dosudio jedanaesterac kojeg Soudani nije znao iskoristiti i njegov udarac obranio Zagorec. Ivan Fiolić svoju momčad ponovo dovodi u vodstvo pogotkom u 82. minuti.

Na kraju utakmice u 89. minuti  Hilal Soudani iskupio se za promašeni jedanaesterac i prekrasnim pogotkom donio nove bodove Modrima.

DINAMO – LOKOMOTIVA 3:1 (0:0)

Gledatelja: 1 271

Glavni sudac: Fran Jović(Zagreb)

Pomoćnici: Ivica Modrić, Dražen Mandir, Ivan Vučković

Strijelci: 1:0 Soudani (63), 1:1 Antunović (75), 2:1 Fiolić (82), 3:1 Soudani (89)

DINAMO (4-1-4-1): LivakovićŠitum (od 71. Stojanović), Schildenfeld, Benković, Sosa – Jonas (od 56. Antolić) – Soudani, Moro, Gojak, Fiolić – Henriquez (od 46. Hodžić).

LOKOMOTIVA (4-2-3-1): ZagoracStolnik, Kolinger, Rrahmani, Rožman (od 61. J. Ćorić) – T. Halilović, IvanušecCekici (od 74. Antunović), Majer, BočkajMarić (od 79. Skansi).