Prva HNL juniora: Hajduk i Inter rutinski do pobjede i bodova

Zagreb i Rudeš ostali praznih džepova

Odigrana su posljednja dva dvoboja drugog kola Prve HNL juniora. U dva odigrana susreta postignuta su 4 pogotka, od toga 2 gola po utakmici. Hajduk i Inter slavili su na gostovanjima kod Zagreba odnosno Rudeša.

Hajduk je na igralištu u Veslačkoj ulici pobijedio Zagreb 2:0. Oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. U 47. minuti Mario Čuić doveo je goste u vodstvo od 0:1. Sedam minuta kasnije Tin Jurica postavio je konačnih 0:2.

Inter je na igralištu SC Rudeš pobijedio Rudeš 2:0. U prvih pola sata Zaprešićani su imali vodstvo od 2:0, koje su na kraju sačuvali. Oba pogotka za tri boda postigao je Josip Budimir u četvrtoj i 29. minuti.

U drugom kolu postignuto je 18 pogodaka, od toga 2,57 po utakmici.

Rezultati posljednje dvije utakmice 2. kola Prve HNL juniora:

Zagreb – Hajduk 0:2 (Čuić 47, Jurica 54)

Rudeš – Inter Zaprešić 0:2 (Budimir 4, 29)

Ostali rezultati 2. kola:

Varaždin – Osijek 0:2 (Kuprešak 1, Crnčec 90 – ag)

Lokomotiva – Sesvete 3:2 (Goričan 34, Šiško 79, Dajčer 85/Barukčić 75 – 11m, 89)

Istra 1961 – Dinamo 0:0

Hrvatski dragovoljac – Rijeka 1:3 (Babin 49 – 11m/Bušnja 45 – 11m, 67 – 11m, Biškupović 88)

Slaven Belupo – Dugopolje 1:2 (Mlinarić 15/Šušnjara 75, Glavinić 88)