Prva HNL juniora: Hajduk zaustavljen u Puli, Rijeka i Istra 1961 prvi pratitelji Bilih u borbi za prvo mjesto

Dugopolje osvojilo bod na gostovanju kod Osijeka, iako je dva puta bilo u rezultatskom zaostatku.

Odigrano je šest dvoboja osmog kola Prve HNL juniora. U šest odigranih susreta postignuto je 13 pogodaka, od toga 2,17 po utakmici. Iz ovog kola vrijedi izdvojiti pobjede Rudeša, Rijeke, Hrvatskog dragovoljca i Sesveta protiv Varaždina, Lokomotive, Zagreba odnosno Slaven Belupa.

Rudeš je u Trnovcu pobijedio Varaždin 1:0 pogotkom Karla Zemana u 18. minuti.

Rijeka je na Kajzerici pobijedila Lokomotivu 1:0. Pogodak za tri boda postigao je Josip Mitrović u 79. minuti.

Hrvatski dragovoljac je na igralištu u Veslačkoj ulici pobijedio Zagreb 3:1. U 24. minuti Nikola Šprajcer doveo je goste u vodstvo od 0:1. U 38. minuti Karlo Perić povećao je prednost gostujućeg sastava na 0:2. U 58. minuti Karlo Mihoković smanjio je prednost gostiju na 1:2. Konačnih 1:3 postavio je Martin Sekulić u 82. minuti.

Sesvete su na igralištu Sv. Josipa Radnika pobijedile Slaven Belupo 1:0. Jedini pogodak na susretu postigao je Mate Ilija Barišić u 47. minuti.

Osmo kolo zaključit će Dinamo i Inter 15. prosinca.

Rezultati 8. kola Prve HNL juniora:

Varaždin – Rudeš 0:1 (Zeman 18)

Osijek – Dugopolje 2:2 (J. Barišić 11, Bliznac 31/Kulić 17, Šušnjara 55)

Lokomotiva – Rijeka 0:1 (Mitrović 79)

Zagreb – Hrvatski dragovoljac 1:3 (Mihoković 58/Šprajcer 24, Perić 38, Sekulić 82)

Istra 1961 – Hajduk 1:1 (Matković 90+1/Šarić 54)

Sesvete – Slaven Belupo 1:0 (M. I. Barišić 47)