Prva HNL juniora: Sesvete srušile Hajduk, Rijeka u završnici do boda protiv Dinama

Varaždin i Inter te Istra 1961 i Dugopolje odigrali bez golova i podijelili bodove.

Odigrani su dvoboji šestog kola Prve HNL juniora. U sedam odigranih susreta postignuto je 8 pogodaka, od toga 1,14 po utakmici. Iz ovog kola vrijedi izdvojiti pobjede Lokomotive, Hrvatskog dragovoljca, Slaven Belupa i Sesveta protiv Osijeka, Rudeša, Zagreba odnosno Hajduka te remi na utakmici Dinamo – Rijeka.

Lokomotiva je na stadionu Gradski vrt pobijedila Osijek 2:0. Pogotke za goste postigli su Luka Viduka u 58. i Bruno Zdunić u 63. minuti.

Hrvatski dragovoljac je na igralištu Stjepan Spajić pobijedio Rudeš 2:0. Oba pogotka za tri boda domaćina postigao je Martin Sekulić u osmoj i 73. minuti.

Slaven Belupo je na igralištu u Veslačkoj ulici pobijedio Zagreb 1:0. U 27. minuti Bojan Burmudžija postigao je autogol za pobjedu gostiju iz Koprivnice.

Sesvete su na stadionu Sv. Josipa Radnika pobijedile Hajduk 1:0 pogotkom Dominika Barukčića u 26. minuti.

Dinamo i Rijeka su na stadionu Hitrec – Kacian odigrali neizvjestan i zanimljiv susret. U 43. minuti Luka Pavlak doveo je domaći sastav u vodstvo od 1:0. Konačnih 1:1 postavio je Denis Bušnja u 90. minuti iz kaznenog udarca.