Prvijenac Krvžića u dresu Spezije

Zoran Kvržić napokon je zabio pogodak u 11. nastupu u dresu Spezije. Talijanska momčad, koju vodi Nenad Bjelica pobijedila je Trapani sa 3:0...

Bivši igrač Rijeke Zoran Kvržić postigao je prvijenac u dresu Spezije, a momčad Nenada Bjelice bila je bolja od Trapanija sa 3:0. Tom pobjedom napravljen je bitan korak prema doigravanju za Serie A.

Spezia je utakmicu riješila u prvom poluvremenu. Kvržićev prvijenac dogodio se u 34. minuti kada zabija na asistenciju Catellanija. Kvržiću je ovo bio 11. nastup, a prije je često govorio kako se nije snašao u novoj sredini te žali za odlaskom iz Rijeke.

Do kraja, Kvržić je ubilježio i asistenciju. U 71. minuti servirao je loptu dvostrukom strijelcu Catellaniju. Hrvati u dresu Spezije, Miloš i Brezovec, odigrali su cijeli susret.

Šitum je igrao do 74. minute, a Datković i Čanađija susret su odgledali s klupe.

U talijanskoj drugoj ligi prve dvije momčadi nakon 42. kola idu u Seriju A, dok momčadi plasirane između trećeg i osmog mjesta razigravaju za trećeg sudionika u prvoj ligi.