UVJERLJIVA POBJEDA U KUPU

PRVIJENAC VRSALJKA ZA ATLETICO MADRID

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko po prvi se puta upisao u listu strijelaca Atletico Madrida, u šesnaestini finala Kupa kralja.

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja Atletico Madrid slavio je na gostovanju kod Guijuela s visokih 6:0, a jedan je pogodak postigao i branič Vatrenih Šime Vrsaljko. Bio mu je to prvi u dresu španjolskog kluba.

Mrežu domaćina zatresao je preciznim volejem na samom kraju prvog poluvremena, za vodstvo Atletica 2:0. Prvi je pogodak postigao Niguez s bijele točke, a u nastavku su posao dovršili Carrasco s dva gola te Correa i Nunez s po jednim.

Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu, a uzvrat na Vicente Calderonu na rasporedu je 20. prosinca.