PSG i Benfica slavili na domaćem terenu

Zlatan Ibrahimović i Eden Hazard/Foto: Gettyimages

PSG je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka pred svojim navijačima pobijedio  Chelsea rezultatom 2:1 i tako ostvario minimalnu prednost pred put na uzvrat  u London.

Domaći su poveli u 39. minuti, kada je Zlatan Ibrahimović pogodio iz slobodnog udarca. Lopta je na putu do gola okrznula Mikela, te prevarila Courtoisa. Šest minuta kasnije, upravo je Nigerijac vratio stvari na početak i matirao Trappa za 1:1, što je bio rezultat prvog poluvremena

Tek što je ušao u igru, Edinson Cavani je uspio savladati Courtoisa i to nakon sjajne asistencije Di Marije. Urugvajski napadač se sjajno snašao i donio PSG-u novo vodstvo.

U posljednjih desetak minuta nije bilo prevelikih šansi i PSG je zasluženo slavio.

U drugom dvoboju osmine finala Lige prvaka nogometaši Benfice slavili su večeras u prvoj utakmici  na domaćem terenu protiv Zenita rezultatom 1:0.

Utakmica je prošla bez nekih velikih prilika, tek par sa obadvije strane… I kada se mislilo da će utakmica završiti bez golova, prvo je u 90. minuti Criscito dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, da bi samo minutu kasnije Jonas na asistenciju Gaitana pogodio za veliko slavlje domaćih navijača. Benfica je stekla blagu prednost, ali je sigurno da ništa nije riješeno i da će uzbudljivo i neizvjesno biti u uzvratu.