Puno bolji vikend Vatrenih za razliku od prošlog tjedna

Ante Rebić i Andrej Kramarić istaknuli su se golom i asistencijom.

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić skratio je popis igrača koji će ići na turneju po Sjedinjenim Američkim Državama i odigrati dvije prijateljske utakmice protiv Perua i Meksika. Neki su otpali zbog ozljeda, a neki su bili prekobrojni višak.

Prošli tjedan pratili smo kako su igrači sa izbornikova popisa igrali za svoje klubove proteklog vikenda, a imali su skroman vikend sa samo jednom asistencijom Luke Modrića, nijedan vratar nije sačuvao svoju mrežu netaknutom, no ovog tjedna puno bolja slika.

Danijel Subašić – primio gol i zaradio žuti karton u pobjedi Monaca 2:1 protiv Lillea.

Lovre Kalinić -prvenstvo u Belgiji nastavlja se 1. travnja kada počinje playoff za prvaka.

Dominik Livaković -sačuvao mrežu u pobjedi Dinama nad Rudešom 2:0.

Vedran Ćorluka – utakmica 23. kola između Lokomotiva i Akhmata igra se tek 18.travnja.

Domagoj Vida -Bešiktaš je izgubio 1:0 kod Basaksehira, a Vida nije ulazio u igru.

Ivan Strinić – .poraz Sampdorije od Intera odgledao s klupe.

Šime Vrsaljko -odigrao 90 minuta u porazu Atletica na El Madrigalu.

Josip Pivarić -90 minuta u pobjedi Dinama protiv Vorskle 4:0.

Tin Jedvaj – odigrao prvo poluvrijeme u porazu 2:0 Leverkusena kod Kolna.

Zoran Nižić -Predvodio kao kapetan Hajduk u remiju u Osijeku 3:3. Obrana na čelu s njim primila 3 gola.

Luka Modrić -Ušao u 71. minuti umjesto Kovačića, asistirao za peti pogodak Baleu.

Mateo Kovačić -Igrao do 71. minute u pobjedi Reala nad Gironom u golijadi 6:3.

Ivan Rakitić – 90 minuta u pobjedi Barcelone protiv Bilbaoa.

Marko Rog – ušao u 86. minuti umjesto Callejona u 1:0 pobjedi protiv Genoe.

Milan Badelj -kapetan Fiorentine odigrao svih 90. minuta u pobjedi 2:0 kod Crotonea.

Marcelo Brozović -odigrao svih 90 minuta u pobjedi Intera 5:0 kod Sampdorije.

Mario Pašalić -Spartak je pobjedio 2:1 Rubin u Kazanu, a Mario nije ulazio u igru.

Filip Bradarić – preskočio pobjedu Rijeke nad Cibalijom 5:1.

Mario Mandžukić -ušao u 64. minuti umjesto Asamoaha u remiju bez pogodaka Juventusa i Spala.

Ivan Perišić – strijelac vodećeg gola u pobjedi Intera kod Sampdorije 5:0. Igrao cijelu utakmicu.

Nikola Kalinić -trener Gattuso ga udaljio iz prve momčadi pa nije konkurirao u Milanovoj pobjedi nad Chievom.

Andrej Kramarić – asistent i strijelac iz penala u remiju Hoffenhaima i Monchengladbacha 3:3.

Marko Pjaca – nije ulazio u igru u pobjedi Schalkea kod Wolfsburga 1:0.

Duje Čop – ušao u 97. minuti u finalu kupa Belgije u kojem je njegov Standard pobjedio Genka 1:0.

Ante Rebić – Asistirao i zabio u pobjedi Frankfurta nad Mainzom. Iz igre izašao u 71. minuti.