[Video] Raketa se poigravao protivnikom

Ivan Rakitić ponovo se iskazao svojom nesebičnošću i upisao novu asistenciju.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić sjajnom je akcijom iskoristio odigranih deset minuta susreta protiv Raya Vallecana. Rakitić je u igru ušao u 80. minuti susreta, da bi samo dvije minute kasnije izigrao protivničku obranu, uključujući vratara Dimitrijevskog.

Popularni Raketa započeo je akciju u 82. minuti utakmice kada je na svojoj polovici primio loptu i prenio je na protivničku stranu. Napad je odigrao s Luisom Suarezom i Ousmanom Dembeleom. U kaznenom prostoru protivnika lopta je ponovo stigla do Rakitića, a tamo unatoč prilici za postizanjem zgoditka pronalazi Suareza koji zabija u prazan gol, za konačnih 3:1.