Ivan Rakitić postigao gol i promašio jedanaesterac u domaćem porazu Sevile

Hrvatski je reprezentativac u 58. minuti prvo pogodio vratnicu iz najstrože kazne, a potom sjajnim udarcem malo iskosa povisio na 2:1

Ivan Rakitić/Getty Images

PRIMERA 21. kolo

SEVILA – LEVANTE 2:3

Stadion. Ramón Sánchez Pizjuán. Gledatelja: 29.302

Strijelci: 1:0 Coke (26′), 1:1 David Barral (30′-11m), 2:1 Rakitić (68′), 2:2 Vyntra (71′), 2:3 Simão Junior (75′)

SEVILA: Beto, Fernando Navarro (od 64 Figueiras), Pareja, Fazio, Carriço, Coke, Rakitić, Vitol0o (od 70 Samperio), Reyes (od 72′ Marin), Gameiro, Bacca

LEVANTE: Navas, Navarro, Juanfran, López (od 61 Camarasa), Karabelas, Vyntra, Diop, Junior, Ivanschitz (od 72 El Adoua), Barral

U posljednjem subotnjem dvoboju 21. kola španjolske Primere u strijelce se opet upisao Ivan Rakitić u domaćem dvoboju s Levanteom,. Raketa je zabio deseti put ove sezone, ali to nije bilo dovoljno da momčad iz Andaluzije ne doživi šesti poraz sezone.

Gosti su slavili rezultatom 2:3. Hrvatski je reprezentativac u 58. minuti prvo pogodio vratnicu iz najstrože kazne, a potom sjajnim udarcem malo iskosa povisio na 2:1. No radost domaćina je bila kratkog vijeka, budući da su gosti preko Vyntre i Juniora put Valencije odnijeli tri vrijedna boda.