Prijateljska utakmica, Rotterdam...

RASPOLOŽENA HRVATSKA SVLADALA NIZOZEMSKU 4:1

NIZOZEMSKA - HRVATSKA 1:4 (0:2)

Hrvatska reprezentacija u futsalu pružila je vrlo dobru partiju i pobijedila Nizozemsku 4:1 u prvom od dva ovotjedna prijateljska ogleda u Rotterdamu.  Stankovićevi izabranici uspješno su odradili prvu provjeru protiv domaćina Nizozemske, u utakmici u kojoj su dva pogotka prednosti stekli u 11. i 13. minuti, preko Babića i Perića.

Na 3:0 povisio je Jelovčić u 27. minuti, a četvrti pogodak Hrvatske bio je djelo Horvata u 32. minuti. Počasni pogodak za Nizozemce postigao je Mussaoui dvije minute prije isteka vremena.

NIZOZEMSKA – HRVATSKA 1:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 – Babić (11′), 0:2 – Perić (13′), 0:3 – Jelovčić (27′), 0:4 – Horvat (32′), 1:4 – Mossaoui (38′)

Hrvatska: Jukić, Kanjuh, Grcić, Grbeša, Babić, Jelovčić, Marinović, Perić, Novak, Grbić, Luketin, Postružin, Cvjetković, Horvat. Izbornik: M. Stanković.

Drugu prijateljsku utakmicu u Rotterdamu Hrvatska igra danas, a o ishodu USKORO…