Raspored i rezultati SP-a za rukometaše

Raspored i rezultati SP-a za rukometaše

Raspored, četvrtfinale, 28. siječnja: Hrvatska - Poljska (16.30), Katar - Njemačka (16.30), Slovenija - Francuska (19), Danska - Španjolska (19)

Hrvatski rukometaši/Getty Images

Raspored, četvrtfinale, 28. siječnja:  Hrvatska – Poljska (16.30), Katar – Njemačka (16.30), Slovenija – Francuska (19), Danska – Španjolska (19).

Polufinale, 30. siječnja: (16.30 i 19).

Za treće mjesto: (14.30)

Finale: 1. veljače (17.15)

 

Rezultati, osmina finala:

Austrija – Katar 27:29, Slovenija – Makedonija 30:28, Španjolska – Tunis 28:20, Hrvatska – Brazil 26:25. 26. siječnja (18.30):  Njemačka – Egipat 23:16, Poljska – Švedska 24:20. (19):  Island – Danska 25:30, Francuska – Argentina 33:20.

Raspored, skupina B

16. siječnja: Hrvatska – Austrija 32:30, Iran – BiH 25:30, Tunis – Makedonija 25:33.

17. siječnja:  Hrvatska – Tunis 28:25, Makedonija – Iran 33:31, BiH – Austrija 21:23.

19.  siječnja:  Hrvatska – Iran 41:22, Makedonija – BiH  25:22, Austrija – Tunis 25:25.

21. siječnja:  Hrvatska – Makedonija 29:26, Iran – Austrija 26:38, BiH – Tunis 24:27.

23. siječnja:  BiH – Hrvatska 21:28, Iran – Tunis 23:30, Austrija – Makedonija 31:36.

 Croatia 5 5 0 0 158 124 +34 10
 Macedonia 5 4 0 1 153 138 +15 8
 Austria 5 2 1 2 147 140 +7 5
 Tunisia 5 2 1 2 132 133 −1 5
 Bosnia and Herzegovina 5 1 0 4 118 128 −10 2
 Iran 5 0 0 5 127 172 −45 0

 

Skupina A

15. siječnja:  Katar – Brazil 28:23.

16. siječnja: Čile – Slovenija 23:36, Španjolska – Bjelorusija 38:33.

17. siječnja:  Španjolska – Brazil 29:27,  Bjelorusija – Slovenija 29:34,  Katar – Čile 27:20

19. siječnja:  Bjelorusija – Brazil 29:34, Španjolska – Čile  37:16, Slovenija – Katar 29:31.

21. siječnja:  Čile – Bjelorusija 23:34, Brazil – Slovenija 32:35, Katar – Španjolska 25:28.

23. siječnja: Brazil – Čile 30:22, Španjolska – Slovenija 30:26, Katar – Bjelorusija 26:22.

Skupina C

16. siječnja: Alžir – Egipat 20:34, Švedska – Island 24:16, Češka – Francuska 27:30.

18. siječnja:  Island – Alžir 32:24, Egipat – Francuska 24:28, Češka – Švedska 22:36.

20. siječnja: Češka – Egipat 24:27, Francuska – Island 26:26, Švedska – Alžir 27:19.

22. siječnja:  Švedska – Egipat 25:25, Island – Češka 25:36, Alžir – Francuska 26:32.

24. siječnja:  Egipat – Island 25:28,  Alžir – Češka 20:36, Francuska – Švedska 27:25.

Skupina D

16. siječnja:  Rusija – Saudijska Arabija 27:17, Poljska – Njemačka 26:29, Danska – Argentina 24:24.

18. siječnja: Njemačka – Rusija 27:26, Poljska – Argentina 24:23, Danska – Saudijska Arabija 38:18.

20. siječnja: Argentina – Saudijska Arabija 32:20, Rusija – Poljska 25:26, Danska – Njemačka 30:30.

22. siječnja:  Poljska – Saudijska Arabija 32:13, Argentina – Njemačka 23:28, Rusija – Danska 28:31.

24. siječnja:  Argentina – Rusija  30:27, Njemačka – Saudijska Arabija 36:19, Poljska – Danska 27:31.

Pratite nas i na Facebooku!
Logiraj se na Facebook.