Real Madrid na Međunarodnom kupu prvaka poražen od Rome, Modrić igrao 73 minute

Pobjednički gol zabio je Totti, a Ancelotti je igrao bez najvećih zvijezda Ronalda, Benzeme, Kroosa, Jamesa i Di Maríje

Luka Modrić/Getty Images

Nogometaši Reala i dalje ne znaju za pobjedu na američkoj turneji. Nakon što su u prvom kolu Međunarodnog kupa prvaka u kalifornijskom Berkeleyju remizirali s Interom, sinoć su u Dallasu minimalno poraženi od Rome (0:1). Time su izgubili izglede za plasman u finale prijateljskog turnira.

Jedini pogodak na utakmici bio je djelo 37-godišnjeg Francesca Tottija, koji je u 58. minuti zabio na asistenciju Florenzija.

U Realovom je sastavu Luka Modrić igrao do 73. minute u veznoj liniji s Xabijem Alonsom i Illarramendijem. Carlo Ancelotti nije koristio Ronalda, Benzemu, Kroosa, Jamesa i Di Maríju, tako da poraz „los blancosa“ nije baš relevantan orijentir uoči nove sezone.

Manchester United je u drugoj utakmici skupine A nakon jedanaesteraca pobijedio Inter (5:3), a Mateo Kovačić nije bio u sastavu milanske momčadi.