Primera: Real pobijedio Barcelonu, Luka Modrić odigrao odličnu utakmicu

Real Madrid - Barcelona 3:1. Luka Modrić dobio je ovacije nakon što je zamijenjen u 89. minuti, Ivan Rakitić igrao posljednjih pola sata

Primera

REAL MADRID – BARCELONA 3:1

Santiago Bernabeu. Gledatelja: 85.450. Sudac: Jesús Gil.

Strijelci: 0:1 Neymar (4′), 1:1 Ronaldo (35-11m), 2:1 Pepe (50′), Benzema (61′)

REAL MADRID: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Rodriguez, Modrić (od 89′ Khedira), Kroos, Isco (od 84′ Illarramendi), Benzema (od 87′ Khedira), Ronaldo.

BARCELONA: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Mathieu, Xavi (od 60′ Rakitić), Busquets, Iniesta (od 72′ Robeto), Suarez (od 69′ Pedro), Messi, Neymar

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Barcelonu u El Clasicu u kojem je kraljevski klub još jednom dokazao da je u odličnoj formi. Luka Modrić odigrao je fenomenalnu utakmicu, u 89. minuti u igru je umjesto njega ušao Khedira, a hrvatski reprezentativac dobio ovacije s tribina. Ivan Rakitić u dresu Barcelone odigrao je posljednjih pola sata ušavši u igru umjesto Xavija.

Gosti su poveli već u četvrtoj minuti kada je Neymar pogodio s ruba kaznenog prostora – 0:1. Real se vratio u 35. minuti. Pique je igrao rukom u kaznenom prostoru, a Ronaldo bio siguran s bijele točke.

Pepe je u 51. minuti bio najviši nakon kornera i glavom pospremio loptu u mrežu – 2:1. Konačan rezultat postavio je Benzema realiziravši jednu brzu kontru – 3:1.