Real pobijedio Inter, Luka Modrić ponovno ozlijeđen!

Luka Modrić nije konkurirao za prijateljsku utakmicu Reala protiv Intera te je trenirao odvojeno od suigrača. Ponovno se javljaju stari problemi s povredom...

Luka Modrić/Foto: Gettyimages

Madridski Real upisao je drugu uzastopnu pobjedu na International Champions kupu koji se u pripremnoj fazi prvenstvene sezone održava na tri kontinenta (Australija, Azija, Južna Amerika).

Nakon početnog poraza od Rome poslije raspucavanja jedanaesteraca, čini se kako su se izabranici Rafaela Beniteza malo posložili pa je tako s ‘lakih’ 3:0 pao milanski Inter.

Prvi pogodak djelo je Jesea u 29. minuti, rezultat je u 56. povisio Rafael Varane, da bi iz fantastičnog slobodnog udarca utakmicu zaključio James Rodriguez (88).

Loša vijest ipak su novi problemi Luke Modrića, koji uopće nije bio u konkurenciji za ogled zbog – ozljede, zbog čega je i trenirao odvojeno od suigrača. U momčadi Intera Marcelo Brozović igrao je do 53. minute, dok je Mateo Kovačić u svlačionicu otišao u 82. minuti.