Rebić odigrao prvo poluvrijeme za Red Bull Leipzig

Ante Rebić odigrao je prvo poluvrijeme za svoj Leipzig i u kratkom vremenu uspio zaraditi žuti karton.

Ante Rebić/Foto HNS Dragop Sopta

Ante Rebić odigrao je prvih 40-tak minuta za Red Bull Leipzig u remiju (0:0) kod Karlsruhea. Naš mladi igrač, nažalost, nije se pretjerano iskazao igrom – odmah na početku utakmice u sedmoj minuti dobio je žuti karton, te je zbog straha od mogućeg isključenja zamijenjen u 43. minuti.

Ovim remijem, Red Bull Leipzig trenutno se nalazi na šestom mjestu s osvojena 34 boda, a Karlsruher je na četvrtom mjestu s 40 bodova.

Tijekom 90 minuta u momčadi Leipziga zabilježeno je 4 žuta kartona (Rebić. Jung, Kaiser, Rodnei) i jedan crveni (Compper). Uz Karlsruheovih 24 udarca u gol, od toga 9 u okvir i igrača manje od 37. minute, čini se kako je samo sreća spasila momčad Red Bulla od poraza.