Rebić postigao novi zgoditak za Eintracht!

Luda utakmica je odigrana u Frankfurtu gdje smo vidjeli izmjene vodstva obje momčadi i pogodak u samoj završnici susreta

Ante Rebić došao je već do devetog zgoditka ove sezone za svoj Eintracht! U 24. kolu njemačke Bundeslige sastale su se ekipe Frankfurta i Hoffenheima, a krajnji rezultat je iznosio 3:2. Utakmica je obilovala preokretima, a Rebić je postigao prvi pogodak na utakmici.

Pomalo smiješan gol je postigao Rebić. Filip Kostić je izveo slobodnjak i pogodio Rebića u glavu koji je skrenuo loptu u mrežu. Golman gostiju nije mogao reagirati kod tog pogotka.

Do kraja poluvremena Hoffenhaim je uspio izjednačiti, a na početku drugog i preokrenuti rezultat. Strijelci su bili Joelinton (43.’) i Ishak Belfodil (60.’). No uzbuđenjima nije bilo kraja. Pet minuta nakon preokreta Kasim Adams dobiva drugi žuti karton i Hoffenhaim ostaje s desetoricom na terenu.

Hrabro su se držali gosti sve do same završnice susreta, kada Eintracht radi ludi preokret u zadnjim minutama  utakmice.

Domaćini su u 89.’ uspjeli izjednačiti preko Hallera, a četvrti sudac je pokazao šest minuta nadoknade. Poznato je da Njemci igraju do samog kraja, a tako je bilo i u ovoj utakmici. U zadnjoj minuti utakmice Goncalo Paciencia postiže pogodak za totalni preokret Frankfurta i veliko slavlje na tribinama.

Ante Rebić je zamjenjen na poluvremenu, a ne zna se jeli u pitanju ozljeda ili je zamjena bila taktičke prirode. Za gost iz Hoffenhaima Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret.