310 natjecatelja iz 43 zemlje, uoči 15. POI u Riju, na najjačem ovogodišnjem natjecanju u Laškom

Redom zlato, zlato, srebro pa bronca odličja naših paraolimpijca

Tri ekipna odličja za hrvatske stolnotenisačice i stolnotenisače

Sandra Paović

Kakav dan za naše paraolimpijce. Prvo je  Kristijan Vincetić osvojio  europsku medalju na 100 metara slobodno,  a onda na prvenstvu u Laškom zaredalo  zlato, zlato, srebro pa bronca.

Sandra Paović  u pojedinačnoj konkurenciji obranila je titulu i okitila se zlatom. Uslijedile su igre parova i opetovane pobjede.  Pavao Jozić i Vjekoslav Gregorović osvojili su zlato savladavši u finalu s 2:0 talijansko-tajlandski par Alecci Raimoda i  Dalayanka Thampaonga .

Helena Dretar Karić i Anđela Mužinić osvojile su srebrenu medalju izgubivši u finalu s 0:2 od Kineskinja Li Qian i Xue Yuan.

Mirjana Lučić u paru s Dankinjom Sophiom  Amanda Walloe  osvojila je brončanu medalju.

Zaključak: 2 zlata, srebro i bronca! Čestitke hrvatskim reprezentativcima.