Regionalna liga: Mladostaši lako s POŠK-om

Vaterpolisti Mladosti su dva dana nakon teškog okršaja protiv Mornara, uvjerljivo svladali POŠK kao domaćini.

Vaterpolisti Mladosti su u dvoboju sedmog kola regionalne Triglav vaterpolo lige kao domaćini svladali momčad POŠK-a rezultatom 12:5 čime su se učvrstili na diobi četvrtog mjesta s beogradskim Partizanom.

Nakon teško upisane pobjede protiv Mornara u petak, Mladostaši su sjajno odgovorili na zahtjeve još jednog neugodnog protivnika koji se držao u egalu samo tijekom prve četvrtine koja je završila rezultatom 2:2.

Drugu i treću dionicu susreta izabranici trenera Hrasteka dobivaju sa visokih 8:1 što je u potpunosti usmjerilo utakmicu u njihovu korist, dok je posljednja četvrtina prošla u miroljubivom tonu kao repriza početka susreta.

U trećoj pobjedi sezone kod Mladosti se sa četiri pogotka istaknuo kapetan Milaković, Bašić je postigao tri, a Bukić i Pavičić su dodali po dva zgoditka, Sljedeći vikend Mladostaši će odraditi dva gostovanja u Srbiji protiv posljednjeplasiranih sastava lige, Vojvodine i Radničkog.

Prvo mjesto na tablici drži Jug CO sa maksimalna 24 boda i utakmicom više od ostalih konkurenata kao i Jadran iz Herceg Novog koji je u osam susreta upisao jedan poraz. Sa utakmicom manje i 18 bodova slijedi riječko Primorje EB.