Rijeka nije uspjela srušiti Dinamo

HNK Rijeka - GNK Dinamo 2:2, Dinamo ka desetoj uzastopnoj tituli prvaka Hrvatske

Utakmica 27. kola Prve HNL okončana je na Kantridi rezultatom 2:2, pa je Dinamo zadržao 14 bodova prednosti na vrhu ljestvice.

Riječani su poveli golom Balaja, a Zagrepčani su u nastavku preokrenuli rezultat preko Pjace i Sigalija, da bi na konačnih 2:2 izjednačio Radošević golom s 25 metara u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Trener HNK Rijeka Matjaž Kek je poslije utakmice izjavio: “Suđeno je na štetu i jedne i druge momčadi.”

Prije početka utakmice, kojoj je nazočilo oko 8.000 gledatelja odata je počast legendarrnom Zdravku Ćiri Kovačiću, jednom od najboljih vaterpolskih vratara svijeta svih vremena koji je ovih dana preminuio u Rijeci.

Rijeka tako nije uspjela srušiti Dinamo koji siguranim koracima ide ka desetoj uzastopnoj tituli prvaka Hrvatske.