Rijeka osvojila 16. Memorijal vukovarskih branitelja

Vratar Muhamed Tunjić najzaslužniji je za naslov Rijeke.

Mladi nogometaši HNK Rijeke 2004. godišta osvojili su 16. Memorijalni turnir vukovarskih branitelja nakon što su u finalu bili bolji od Osijeka izvođenjem jedanaesteraca. Regularni dio utakmice završio je 1:1.

U finalu su Osječani dominirali i došli do prednosti preko Ivića u 24. minuti, a nakon niza promašaja, u 44. minuti susreta Gajzler je uputio jedini udarac Riječana na utakmici koji je završio u mreži osječkog vratara. U lutriji penala Rijeka je bila bolja i slavila sa 8:7

U utakmici za treće mjesto Dinamo je sa 3:0 bio uspješniji od selekcije Hrvata iz Njemačke, a golove su postigli Rukavina, Beuk i Srbljenović.

Rijeka – Osijek 1:1 (8:7)

Najboljim strijelcem turnira proglašen je Srđan Beuk, igrač GNK Dinama, najboljim igračem Ivan Ivić iz NK Osijeka, dok je najbolji vratar Muhamed Tanjić iz HNK Rijeke. Trofej za fair-play pripao je selekciji Hrvata iz Njemačke.