Rijeka pobjedom do drugog mjesta

Rijeka pobijedila Osijek i došla na drugo mjesto.

U zadnjem susretu 8. kola MAXtv Prve lige Rijeka je na Rujevici pobijedila Osijek 5:0.

Riječani su poveli u 16. minuti golom Bekima Balaja. U 32. minuti 2:0 za Rijeku. Gol je postigao Roman Bezjak nakon odbijenog udarca Balaja. Na poluvrijeme se odlazi sa 3:0. Strijelac trećeg gola u mreži Malenice je Matej Mitrović nakon ubačaja Bradarića iz kornera.

U 49. minuti Balaj postiže drugi gol večeras. Konačnih 5:0 postavlja Anas Sharbini u sudačkoj nadoknadi.

Rijeka je ovom pobjedom skočila na drugo mjesto sa 14 bodova, koliko ima i trećeplasirani Split. Osijek ostaje na devetom mjestu sa 5 bodova, dva više od posljednjeg Zagreba.