Rijeka uvjerljiva protiv Cibalije!

U sljedećem kolu na Rujevici se igra veliki derbi između Rijeke i Dinama.

NK Rijeka / Facebook

Utakmica između prve i posljednje ekipe prvenstva protekla je u dominaciji Riječana. Rijeka je u Vinkovcima pobijedila Cibaliju s 3:0.

U 34. minuti utakmice Rijeka je povela preko reprezentativca  Filipa Bradarića. U 43. minuti utakmice prednost gostiju povećava Franko Andrijašević. Kada se već činilo da će se na odmor otići s rezultatom 2:0 za Rijeku, udarac Alexandra Gorgona iz velike daljine pronalazi put prema mreži vratara Matkovića za 3:0.

Rijeka vodi sa 68 bodova ispred Dinama koji ima 64. Cibalia je zadnja s devet bodova. U sljedećem kolu na Rujevici se igra veliki derbi između Rijeke i Dinama. Rijeka bi pobjedom ostvarila velikih sedam bodova prednosti, dok bi se Dinamo pobjedom približio Rijeci na samo bod zaostatka.

Pred 150 gledatelja na Parku mladeži Istra je u posljednjim trenutcima utakmice uspjela doći do pobjede nad Splitom. Branič Splita Josip Jurendić nespretno je pogodio vlastitu mrežu.