Rijeka uvjerljiva u Kranjčevićevoj

NK Rijeka / Facebook

Rijeka je gostovala kod Lokomotive u sklopu četvrtfinala Kupa Hrvatske. Riječani su uvijerljivom igrom riješili utakmicu u prvom poluvremenu, konačni rezultat glasio je 1:3.

Momčad Matjaža Keka držala je utakmicu strogo pod svojom kontrolom, dok domaći nisu imali ideja kako se približiti suparničkom golu. Nakon dugog napada, lopta na rubu šesnaesterca dolazi do Maleša koji siguran u šutu dovodi Rijeku u vodstvo koncem 21. minute. Riječani nastavljaju odličnu igru te su ubrzo nagrađeni, Ristovski u 38. minuti zabija drugi gol za Rijeku te svoj prvi za momčad. Presing gostiju se nastavlja kroz cijelo prvo poluvrijeme, nervoza domaćih dolazi do izražaja te u 41. minuti Rijeka dobiva penal. Izvođač je Alexander Gorgon, siguran u realizaciji dovodi Rijeku do 3:0 prednosti nad Lokomotivom. Jedini pogodak za Lokose zabio je zanimljivo igrač Rijeke Maleš, koji je autogolom donio jedini pogodak za Lokomotivu

Ostatak drugog poluvremena Lokomotiva se muči prići golu gostiju, koji čuvaju vodstvo se osiguravaju ovu visoku pobjedu. Rijeka nastavlja svoj niz pobjeda, te se trenutno čini nezaustavljiva.