Robert Murić dvostruki strijelac za mladi Ajax

Mladi hrvatski reprezentativac Robert Murić zabio je dva pogotka u pobjedi druge momčadi Ajaxa nad Volendaamom.

Jedan od najvećih hrvatskih napadačkih potencijala 18-godišnji Varaždinac Robert Murić zablistao je u pobjedi druge momčadi Ajaxa protiv Volendaama u Drugoj nizozemskoj ligi, dvaput se upisavši u listu strijelaca.

U izuzetno zanimljivoj utakmici mladi je hrvatski reprezentativac u devetoj minuti ‘otvorio pipu’ beskompromisno pogodivši za vodstvo, a samo je dvadesetak minuta kasnije precizan bio i drugi put, upisavši ukupno treći zgoditak za drugu momčad nizozemskog velikana. Igrao je do 73. minute.

Do kraja prvog dijela gosti su ipak uspjeli utišati gotovo pet tisuća navijača na tribinama preokretom na 3:2 (Kuwas i Brands), no u sudačkoj ih je nadoknadi šokirao Richairo Živković izjednačivši sigurnom realizacijom kaznenog udarca. Pobjedu je mladome Ajaxu donio tri minute prije kraja Django Warmerdam.