Roland Garros: Borna Ćorić nakon skoro tri sata izbacio 22. nositelja!

Velika pobjeda našeg tenisača.

Borna Ćorić plasirao se u drugo kolo drugog Grand Slam turnira ove sezone, Roland Garrosa. Naš tenisač, 40. igrač svijeta, pobijedio je 22. nositelja i 24. tenisača svijeta, Nijemca Philippa Kohlschreibera rezultatom 6:3, 3:6, 3:6 i 6:4 nakon dva sata i 42 minute igre.

U prvom setu jedan oduzeti servis našeg tenisača pri rezultatu 3:2 bio je dovoljan za osvajanje seta, a Nijemac je istom mjerom uzvratio i jednim breakom izjednačio na 1-1.

I u trećom setu jedan break našeg tenisača bio je dovoljan za osvajanje seta, a na samom početku četvrtog seta Borna je došao do vodstva od 2-0, koje nije ispuštao do kraja seta i zasluženo izborio drugo kolo.