Roland Garros: Chan i Dodig izborili četvrtinu finala

Drugi nositelji uz male poteškoće prošli su dalje.

Drugi nositelji u konkurenciji mješovitih parova na drugom Grand Slam turniru ove sezone, Roland Garrosu, Latisha Chan i Ivan Dodig uspješno su se plasirali u četvrtinu finala, nakon što su u meču osmine finala sa 6:3, 3:6 i 10:7 bili bolji od Vanije King i Franka Škugora za 88 minuta igre.

Jedan oduzeti servis za 4:2 bio je dovoljan da naša kombinacija povede u setovima, međutim, unatoč vodstvu od 2:1 u drugom setu, Škugor i King uspjeli su re-breakom izjednačiti, a zatim i preokrenuti rezultat te izjednačiti na 1-1 u setovima.

Ipak, u trećem setu drugi nositelji su nakon preokreta uspjeli dostići zaostatak od 7-5 i serijom od 5-0 doći do pobjede i prolaska u četvrtfinale.